top of page
IMG_5274.jpg
Esam hokeja klubs, kas ar atbildību un degsmi rūpējas par Latvijas hokeja nākotni Ventspilī!

Klubs dibināts 2020.gadā ar mērķi nodrošināt profesionālu, inovatīvu un veselībai draudzīgu vidi bērnu un jauniešu hokeja attīstībai.

Mūsu mājvieta ir Ventspils Olimpiskais Centrs, kur aizvadām nodarbības ledus hallē, vieglatlētikas manēžā, stadionā un trenažieru zālē. Treniņu procesā iekļauti arī treniņi uz mākslīgā ledus laukuma, nodarbības pludmalē, pārgājieni, sporta nometnes vasaras periodā un vēl dažādas aktivitātes.

Mēs strādājam, lai izaudzinātu profesionālus sportistus un kārtīgus cilvēkus, tāpēc mūsu pamatvērtības ir disciplīna, pārdomāta treniņu programma un vispusīgs atbalsts jauniešiem.

Mēs lepojamies ar mūsu bullīti! Katrs HK Ventspils bullītis pilsētā reprezentē aktīvu dzīvesveidu un liek hokejistiem sajusties īpaši, tādēļ ar lepnumu to nēsājam ikdienā.

Esam raduši iespēju kluba biedriem iegādāties apģērbu un fanu atribūtiku ar kluba logo par ļoti draudzīgām cenām!

Mūsu komandas piedalās Latvijas Bērnu un Jauniešu Čempionātā hokejā visās vecuma grupās. Klubs saviem audzēkņiem nodrošina inventāru treniņu uzsākšanai, sedz transporta un citas ar spēļu organizēšanu saistītās izmaksas, sporta ārstu un fizioterapeitu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu

Klubam ir savas tradīcijas - katru gadu piedalāmies Ventspils pilsētas svētku gājienā, pavadām Miķeļdienu svinīgā gaisotnē, piedalāmies Lielajā talkā, skatāmies pasaules hokeja čempionātu uz lielā ekrāna, svinam Lieldienas un sezonu noslēdzam ar kopīgu pasākumu atskatoties uz paveikto un apbalvojot centīgākos.

330836019_1235202973765263_2568064454733908976_n.jpg
download.png

HK Ventspils mājas un izbraukuma spēles ir vērojamas tiešraidē www.latvijashokejs.tv . Tas rada iespēju aizvadīt arī video treniņus (spēļu analīzi), kas mūsdienās ir neatņemama sastāvdaļa no augsta līmeņa hokeja treniņu programmas.

Direktors – Ričards Ozols

Lietvede – Adelīna Grigāne

Vecākais treneris – Jānis Golubovičs

Kluba dibinātāji – Kārlis Vočtavs & Edgars Kurpics

IMG_5102.jpg

KLUBA
VADĪBA

Misija

Nodrošināt kvalitatīvu un nepārtrauktu hokeja treniņu pieejamību Ventspilī veicinot pilnvērtīgu bērnu un jauniešu fizisko un garīgo attīstību, kas rezultējas krietnos, veselīgos cilvēkos un augstas klases sportistos.

Vīzija

Izveidot un uzturēt hokeja tradīcijas Ventspilī, kas būtu neaizvietojama pilsētas sporta ekosistēmas sastāvdaļa, kā arī Latvijas nākotnes hokeja panākumu stūrakmens.

SADARBĪBAS PARTNERI

Klubs un tā audzēkņi ir pateicīgi mūsu sadarbības partneriem bez kuriem nebūtu iespējams nodrošināt nemainīgi augstas kvalitātes darbību: Ventspils Valstpilsētas pašvaldība, Olimpiskais Centrs “Ventspils”, Latvijas Hokeja federācija, kafejnīca  “Mūsmājas”, hokeja preču veikals “Hokeja Pasaule” un restorāns “MEISONS” .

Laipni aicinām privātpersonas un uzņēmumus, kas vēlas ieguldīt Ventspils bērnu izaugsmē un atbalstīt hokeju - sazināties ar kluba vadību par sadarbības iespējām!

Ventspils_logo-e1655282328843_edited.png
Olimpiskais centrs Ventspils_edited.png
Olimpiskais centrs Ventspils.png
bottom of page